snel nieuws

Balearen door Remco Stoffer

Politie op Ibiza pakt Nederlandse drugsbaron op

closeDit nieuwsbericht is 3 jaren 11 maanden 17 dagen oud. Het kan daarom gebeuren dat de informatie niet meer helemaal actueel is.

IBIZA - De politie op het Balearische eiland Ibiza heeft een Nederlandse drugsbaron opgepakt. Het gaat om de 44-jarige Tjalling van K.V. die al acht jaar op Ibiza woont en daar bekend is onder de naam Carlos. Volgens de Spaanse politie is hij één van de grootste drugsbaronnen van Europa. Afgelopen week ontdekte de Spaanse politie in de haven van Ibiza een vrachtwagenlading met 138 kilo aan chocolade afkomstig van het vaste land.

Agenten vertrouwden de zaak niet omdat op de verpakking geen merknaam stond, alleen 'pure chocolade'. Ook meldden de chauffeurs dat ze last hadden gehad van hallucinaties, nadat ze van de lading hadden gesnoept. In elk van de 5.000 chocoladerepen bleek 5 ons LSD te zitten.

Toen 'Carlos' zelf naar het transportbedrijf ging om de lading te laten overplaatsen naar zijn woning werd hij door de Spaanse politie gearresteerd. In zijn huis werd nog eens 12 kilo methamfetamine (speed), 32.000 xtcpillen en 12.000 euro aan contanten gevonden.

Bron: Blik op nieuws, Europa Press

Nieuws wat jou ook zal interesseren:

Geef een reactie

vind ons ook op

vind jij ons al leuk

Top