Dit nieuwsbericht is 11 maanden 22 dagen oud. Het kan daarom gebeuren dat de informatie niet meer helemaal actueel is.
BARCELONA – (Remco Stoffer) Ondanks het feit dat de Catalaans topclub geen landstitel of Champions League heeft weten te winnen in het afgelopen seizoen, is het financieel toch een goed seizoen geweest. Voorzitter Sandro Rosell rekent op een winstsaldo van 40 miljoen euro. Dit betekend dat de plannen om het Camp Nou voetbalstadion te verbouwen voorlopig geen doorgang zullen hebben.
De clubleiding had vooraf rekening gehouden met een positief saldo van 21 miljoen euro. Barcelona zou op een surplus van 40 miljoen euro stranden. Winst boeken is mooi, maar de Catalanen torsen wel nog altijd een schuldenberg van 340 miljoen euro.
De plannen om het stadion Camp Nou te renoveren worden dus in de ijskast gezet. Volgens voorzitter Rosell heeft de vermindering van de gigantische schuld nu de hoogste prioriteit.
Camp Nou
Camp Nou werd in 1957 geopend. De thuishaven van de Blaugranas heeft een capaciteit van bijna 100.000 plaatsen. Het is daarmee het grootste stadion van Europa. In de historie zijn diverse internationale finalewedstrijden gespeeld. De laatste finale was in 1999 tussen Manchester United en Bayern München (2-1) in het kader van de Champions League.






















