snel nieuws

Canarische Eilanden door Remco Stoffer

Hijskraan valt om met twee doden als gevolg op Lanzarote

closeDit nieuwsbericht is 3 jaren 6 maanden 17 dagen oud. Het kan daarom gebeuren dat de informatie niet meer helemaal actueel is.

LANZAROTE – In de plaats Arrecife op het Canarische eiland Lanzarote is maandag een grote hijskraan omgevallen. Waarschijnlijk is de hevige wind de oorzaak van het ongeval waarbij twee medewerkers de dood vonden en een autochauffeur zwaargewond raakte. De hijskraan was ingehuurd zodat men de ramen van een luxe gebouw konden schoonmaken. De hijskraan viel op een snelweg die Arrecife met het vliegveld van het eiland verbindt. Op het moment van het ongeval reed de 19 jarige gewonde man op de snelweg en kwam deze onder de kraan terecht.

De werkers vielen van een hoogte van 14 meter naar beneden en waren beide op slag dood. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van het ongeval waar waarschijnlijk zijn de harde windstoten de reden van het omvallen van de hijskraan.

Bron: 20 Minutos

Nieuws wat jou ook zal interesseren:

Geef een reactie

vind ons ook op

vind jij ons al leuk

Top