snel nieuws

Costa del Sol door Leon Staallekker

Record aantal deelnemers voor de Vierdaagse van Marbella in oktober

closeDit nieuwsbericht is 7 maanden 30 dagen oud. Het kan daarom gebeuren dat de informatie niet meer helemaal actueel is.

MARBELLA – (Leon Staallekker) De Vierdaagse van Marbella die van 11 t/m 14 oktober a.s. wordt gehouden nadert snel en het aantal deelnemers ligt nu al rond 1300, bijna 1000 meer dan de zeer succesvolle start van oktober 2011.

Alle vluchten naar Málaga met Transavia en Vueling zijn rond deze data vrijwel volgeboekt en Marbella staat onder hoogspanning door de invasie van de vele enthousiaste wandelaars uit Nederland, maar ook uit andere landen. Toch worden er nog dagelijks veel inschrijvingen gedaan en startbewijzen aangevraagd via de website www.marbella4dayswalking.com

De route

Het startpunt is bij de haven bij de Terrazas del Puerto Deportivo en de starttijden liggen dagelijks tussen 09.00-09.30 uur. Wandelaars kunnen kiezen voor routes van 20 en 30 kilometer per dag. De laatste dag, 14 oktober, komen de wandelaars op de Vía Gladiolo weer terug naar de Terrazas del Puerto Deportivo waar ze met luid gejuich begroet zullen worden.

Keuze

Men kan alle vier de dagen meelopen, maar het is ook mogelijk om zelf te kiezen welke dag men wilt wandelen. Er zijn mooie routes uitgestippeld rondom Marbella waar de temperaturen in oktober natuurlijk heerlijk zijn, zeker in vergelijking met Nederland.

Bosbrand

De brand eind augustus heeft geen directe gevolgen gehad voor de routes van deze 4-daagse. Alleen de wandelaars die op de 3e dag de 30 km lopen zullen een deel van het verwoeste gebied zien.

Niet wandelen, geen probleem!

Ook aan niet-wandelaars is er gedacht. Vanaf de haven vertrekt er dagelijks om 09.30 uur een excursiebus met Nederlandse reisleiding naar Gibraltar (donderdag), Ronda (vrijdag) en Málaga (zaterdag). De bussen zijn weer terug rond 15.00 uur, vrijwel gelijktijdig als de wandelaars weer binnenkomen. De prijs per excursie is slechts € 15 p.p. en worden georganiseerd door het Nederlandse FDhotels.

Toch nog deelnemen

Het is nog mogelijk voor Nederlanders om deel te nemen aan deze Vierdaagse, indien u een vlucht boekt naar Alicante dan kan men op woensdagmorgen 10 oktober nog mee met de bus van Alicante naar Marbella! Vanzelfsprekend kunnen belangstellenden vanaf de Costa Blanca ook nog met deze bus mee.

Hotels zijn nog beperkt beschikbaar. Meer informatie hierover en over de dagtochten voor niet-wandelaars kunt u vinden op de website van www.fdhotels.com

Nieuws wat jou ook zal interesseren:

Geef een reactie

vind ons ook op

vind jij ons al leuk

Top