snel nieuws

Nationaal nieuws door Diana Vile

Zorghotels in Spanje

closeDit nieuwsbericht is 1 jaar 7 maanden 28 dagen oud. Het kan daarom gebeuren dat de informatie niet meer helemaal actueel is.

MADRID – (Diana Vilé) Terwijl in Spanje de tekorten in de gezondheidszorg zich ophopen en steeds meer Spanjaarden zorg moeten ontberen, biedt Nederland haar onderdanen meer gevarieerde zorg op maat in het buitenland aan. Vooral Spanje is daarbij in trek.

Met name gepensioneerden kunnen steeds vaker profiteren van bijzondere aanbiedingen om in het buitenland te revalideren. De Spaanse Costa Blanca, waar veel gepensioneerde Nederlanders (tijdelijk) wonen is erg in trek.

Zo biedt zorgverzekeraar VGZ patiënten die een knie- of heupoperatie moeten ondergaan vanaf oktober drie weken revalidatie aan in zorghotel Hospital Clinica Benidorm in Spanje.

Andere zorgverzekeringen met Nederlandse zorghotels aan de Costa Blanca zijn Argos Zorggroep met Zorghotel Cuidad Patricia en Royalcare met residenties in kustplaatsen Residencia Rojales van reisorganisatie RCR Zorgreizen.

Behalve de Hotel- en revalidatiekosten worden ook de operatie en het transport ter plekke aan de Costa Blanca vergoed. Alleen de vlucht is voor eigen rekening.

Nieuws wat jou ook zal interesseren:

1 Reactie

  • Geachte, mag ik jullie erop opmerkzaam maken dat jullie een van de meest interessante initiatieven op dit vlak zijn vergeten te melden, namelijk Sanyres Puerto Banús: wij bieden hier senioren vakanties en ook revalidatie en doen dit al jaren in samenwerking met meerdere Nederlandse verzekeraars. Niets nieuws onder de zon zou je zeggen. Wat nieuw is dat er nu door VGZ structurele afspraken worden gemaakt. Meer info op http://www.sanyres.nl

Geef een reactie

vind ons ook op

vind jij ons al leuk

Top