snel nieuws

Samenleving door Remco Stoffer

Afrikaan probeert vermomd als autostoel via Melilla Spanje binnen te komen

closeDit nieuwsbericht is 7 maanden 28 dagen oud. Het kan daarom gebeuren dat de informatie niet meer helemaal actueel is.

MELILLA – (Remco Stoffer) In de Spaanse enclave Melilla, volledig begrensd door Marokko, zijn de douane-agenten al wat gewend op het gebied van inventieve migranten die naar Spanje proberen te vluchten. Toch keken zelfs zij raar op toen ze een 20-jarige Guineeër betrapten die illegaal het land probeerde in te geraken, vermomd als een autostoel. De passagier in de Renault 7 zat zowaar op de immigrant die een vernuftig systeem in elkaar had gebokst en letterlijk in de autostoel was gekropen.

De attente agenten van de Guardia Civil, die de man uit zijn benepen positie moesten bevrijden nadat ze hem betrapt hadden, gaven de illegaal ook een compliment voor zijn "unieke en innovatieve strategie". De betrapte Guineeër werd het land uitgezet. De twee Marokkaanse mannen van 21 en 23 jaar die de man over de grens probeerden te smokkelen, werden ook gearresteerd en zullen voor de rechter moeten verschijnen.

Nieuws wat jou ook zal interesseren:

1 Reactie

  • Vreemd dat die 'inventieve' Afrikanen dit wel kunnen verzinnen, maar daar en tegen geen enkele manier kunnen verzinnen om in eigen land te kunnen (over)leven.

Geef een reactie

vind ons ook op

vind jij ons al leuk

Top