snel nieuws

Samenleving door Remco Stoffer

Spaanse jongeren willen Spanje helemaal niet verlaten voor werk

closeDit nieuwsbericht is 9 maanden 10 dagen oud. Het kan daarom gebeuren dat de informatie niet meer helemaal actueel is.

MADRID – (Rogillio) Alhoewel de werkloosheid onder de Spaanse jongeren nu een alarmerende 52% bereikt heeft wil driekwart van hen niet buiten Spanje werken. Door de economische crisis worden meer en meer Spanjaarden gedwongen om werk te zoeken in het buitenland waardoor er 27.004 Spanjaarden tijdens de eerste drie maanden van dit jaar vertrokken zijn.

Alhoewel 72% van de -25 jarigen denkt dat het gemakkelijker is om in het buitenland aan werk te geraken heeft nog maar 6,9% buiten Spanje gewerkt.

Jonge Spanjaarden verlaten moeilijker hun vaderland en 80% van de - 30 jarigen heeft nooit overwogen om in het buitenland werk te zoeken.

Nieuws wat jou ook zal interesseren:

Geef een reactie

vind ons ook op

vind jij ons al leuk

Top