snel nieuws

Valencia door Else Beekman/InSpanje.nl

Twaalfjarige twee maanden alleen in huis terwijl ouders naar Marokko gingen

closeDit nieuwsbericht is 2 jaren 4 maanden 18 dagen oud. Het kan daarom gebeuren dat de informatie niet meer helemaal actueel is.

VALENCIA – (Else Beekman) Een jongen van 12 jaar leefde twee maanden alleen in een woning in de plaats Burjassot terwijl zijn ouders in Marokko verbleven. De ouders van de jongen reisden in november af naar Marokko ‘om enkele documenten’ te gaan regelen, aldus bronnen bij de lokale politie. De 12-jarige verblijft nu in een opvangcentrum voor minderjarigen in Alboraia terwijl de zaak wordt onderzocht.

Afgelopen donderdag werd de jongen in goede gezondheid door de politie in zijn huis aangetroffen. De politie ging op zoek na een tip van een buurtbewoner, die aangaf al tijden de ouders en broers en zussen van de jongen niet meer te hebben gezien.

Erbarmelijk

De politie kon nog geen verdere gegevens vrijgeven over de huidige verblijfplaats van de ouders of de werkelijke redenen van hun afwezigheid. Wel werd bekendgemaakt dat de woning waarin het jongetje werd aangetroffen in erbarmelijke toestand verkeerde.

Nieuws wat jou ook zal interesseren:

Geef een reactie

vind ons ook op

vind jij ons al leuk

Top