Corona-Spanje: 15.156 positieven en 328 corona-doden en weekoverzicht

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Corona-Spanje: 15.156 positieven en 328 corona-doden en weekoverzicht
Beeld: 123rf

MADRID – Het Spaanse Ministerie van Volksgezondheid heeft op vrijdag 20 november bekend gemaakt dat er 15.156 nieuwe positieve tests zijn gemeld. Het totaal aantal positieven is daarmee opgelopen naar 1.556.730 sinds de aanvang van de corona-crisis. In 24 uur tijd zijn er ook 328 nieuwe corona-doden bijgekomen en is dat totaal gestegen naar 52.619 sinds aanvang van de corona-crisis. We kijken naar het weekoverzicht.

Elke doordeweekse dag op een flexibel tijdstip tussen 18 en 19 uur worden de officiële corona-cijfers door het Ministerie van Volksgezondheid bekend gemaakt en HIER gepubliceerd.

Op vrijdag 20 november werden er in Spanje in een etmaal 15.156 nieuwe positieve tests geregistreerd en overleden er in 24 uur tijd 328 personen. De afgelopen 24 uur werden er 1.643 personen opgenomen in ziekenhuizen en konden ook 2.099 patiënten de ziekenhuizen verlaten. Op dit moment liggen er 17.963 covid-patiënten in de ziekenhuizen waarvan 3.054 op de intensive care wat 31,02% is van de totale capaciteit in Spanje.

Vanaf nu vergeleken we de vrijdag-cijfers met die van de week daarvoor om zo te bekijken of er stijgingen of dalingen zijn in het aantal positief geteste personen, het aantal corona-doden en ziekenhuisopnames.

Vrijdag 20 nov.Vrijdag 13 nov.Verschil
Positief getest15.15621.371-6.215
Totaal1.556.7301.437.220+119.510
Corona-doden328231+97
Totaal42.61940.769+1.850
Ziekenhuisopnames17.96320.525-2.562
Intensive Care3.0543.123-69
  • Heb je een foutje ontdekt? Heb je een vraag? Mail ons!
  • Reageren op dit artikel kan via onze Facebook pagina of Facebook groep.
  • Gehele of gedeeltelijke reproductie van dit artikel en de foto’s is zonder schriftelijke toestemming verboden.
  • Dit artikel staat geregistreerd bij Safe Creative Copyright Registry on the Net.

Meer recente artikelen:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Scroll naar top
newsletter

Gratis Nieuwsbrief

Meld je aan en ontvang elke dag het actuele Spanje nieuws in je email inbox.

Verantwoordelijke: Remco Stoffer
Doel: Informatie over nieuwsbrieven en promoties via e-mail beheren en verzenden.
Legitimatie: Toestemming van de belanghebbende.
Ontvangers: De gegevens die u verstrekt bevinden zich op de servers van MailChimp, onze e-mailmarketingprovider.
Rechten: U kunt te allen tijde uw rechten op toegang, rectificatie, verwijdering, oppositie en andere wettelijk vastgestelde rechten uitoefenen via e-mail [email protected]
Aanvullende informatie: U vindt meer informatie in ons privacybeleid.

Responsable: Remco Stoffer
Finalidad: Gestionar y enviar información de boletines y promociones a través de correo electrónico.
Legitimación: Consentimiento del interesado.
Destinatarios: Los datos que me facilites serán ubicados en los servidores de MailChimp, mi proveedor de email marketing.
Derechos: Puedes ejercitar en cualquier momento tus derechos de acceso, rectificación, supresión, oposición y demás derechos legalmente establecidos a través del email [email protected]
Información adicional: Encontrarás más información en la política de privacidad.